O mně

Jmenuji se Josef Smutný a pocházím z městečka mezi Jičínem a Mladou Boleslaví, ač jsem většinu života strávil v Bakově nad Jizerou.
Svoji první žaluzii jsem namontoval v roce 2008, ale okolo stínící techniky se motám od roku 2004. Od té doby mám za sebou stovky úspěšných realizací, desítku těch méně úspěšných a naštěstí pouze jednotky těch opravdu neúspěšných.

Kromě stovek domácností, jak v bytech, tak v domech, jak ve městech, tak na vesnicích, jsem spolupracoval i s velkými i malými firmami, úřady a školami. Mezi největší realizace patří stínící technika pro firmu EKOM, pro ZŠ Bakov nad Jizerou, 3. Základní školu Edvarda Beneše v Mladé Boleslavi nebo mateřskou školu v Kropáčově Vrutici.

Mám rád, když se mnou zákazník jedná na rovinu. Na oplátku já jsem upřímný k zákazníkům. Pokud si myslím, že je nějaká představa zákazníka nesmysl či spíše, že by do budoucna svého rozhodnutí litoval, snažím se mu rozumnými argumenty jeho představu rozmluvit, a zároveň najít jiné, příznivější řešení. Zákazníky u mě upoutává především cena. Nejsem plátce DPH, navíc mě stínící technika neživí a montáže mám spíše jako koníček. Proto na zákazníka nekoukám jako na „plnou kasičku“, ze které je potřeba vysypat co nejvíc korunek, ale jako na rovnoceného partnera, který chce nějakou službu, kterou já dokážu provést.

Zboží odebírám od českých firem ISOTRA a CLIMAX. V posledních letech spolupracuji především s ISOTROU, jejíž sortiment mi přijde o něco modernější a na údržbu a servis přátelštější.

V březnu 2024 jsem absolvoval školení pro montáže venkovní stínící techniky, žaluzií i rolet ve firmě ISOTRA.