Látkové rolety

Látkové rolety jsou zlatou střední cestou pro všechny, kteří nemají rádi „plech“, tedy žaluzie.

Bohužel zde chybí možnost regulace přísunu světla do místnosti tak, jako je tomu u horizontální žaluzie. Blackout provedení (pogumovaná látka z venkovní strany) je ideálním řešením hlavně pro ty, kteří mají rádi při spánku tmu.

Upozorňuji, že žádná interiérová stínící technika na klasická okna, nedokáže udělat „důlní tmu“. Vždy něco málo bude prosvítat. Záleží především na profilech a zasklívacích lištách vašich oken. Ideální zasklívací lišta okna má 90°. Těch je ale velmi málo.

Na výběr mám pro vás kolem 50 látek. Zákaznící nejčastěji volí jednobarevné látky bez vzoru. Ty bývají zpravidla i nejlevnější. Látkové rolety se dají namontovat přímo na okno nebo do zdi a do stropu. Rolety do zdi a stropu jsou ideálním řešením, pokud máte v jednom montážním otvoru více než 2 křídla oken.
Do zdi i do stropu je možná roleta s látkou „DEN a NOC“. Na okenní křídlo ji z vlastních zkušeností nedoporučuji. Může se stát, že už okno či balkonové dveře neotevřete, protože to nábal rolety nedovolí a narazí do zdi.

Cenově je to přijatelnější varianta.
Napište si o ně ještě dnes.

Látkové rolety na okenních křídlech můžete mít od 956,-Kč včetně montáže, s blackoutovou látkou začíná cena o 20,-Kč výše. Pokud vám více vyhovuje montáž do zdi nebo do stropu, začínám na 1739,-Kč, za roletu „Den a noc“ do zdi a do stropu zaplatíte minimálně 2334,-Kč včetně montáže.

Rolety si můžete objednat bez montáže.