Horizontální žaluzie

Horizontální žaluzie jsou nejpoužívanějším způsobem interiérové stínící techniky. Zajistí vám soukromí i možnost redukce světla a slunečních paprsků dopadajících do vašeho interiéru. Žaluzie jsou dodávány v celostínící variantě a s brzdou, s níž můžete žaluzii nechat v jakékoliv poloze bez nutnosti aretace řetízku. Na výběr je z velkého množství barev lamel, plastových i textilních komponent. Barvy lamel se dají různě kombinovat. Není tedy pravidlem, že žaluzie musí být jednobarevná (viz. obrázek níže). Barva nosníku se dá co nejvíce přizpůsobit barvě vašich oken. Pokud nemáte představu o ceně žaluzií, navštivte stránku CENÍK a dozvíte se více.

Horizontální žaluzie celostínící
Horizontální žaluzie
Dvoubarevné provedení horizontální žaluzie

Elegantnější variantou zastínění, jenž se instaluje přímo na okno, je látková roleta.

Pokud máte zájem o horizontální, použijte KONTAKTNÍ FORMULÁŘ nebo přejděte do sekce KONTAKTY a vyberte si jinou možnost.

A jak to celé probíhá?

1) KONTAKTUJTE MĚ

Nejrychlejší je použití KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE zde na stránkách. Můžete napsat i z vašeho emailu a nebo zavolat. Více v sekci KONTAKTY. Mapa mé působnosti je zde. Pokud mě na telefonu nezastihnete, napište SMS nebo email a já vás kontaktuji v co nejkratší možné době.

2) OSOBNÍ SCHŮZKA

Dohodneme si termín a místo. Já přijedu k vám a zaměřím vše potřebné. Vy si zatím vyberete produkt, barvu, provedení. Ještě v tentýž den (standardně večer) se dozvíte cenu, která bude konečná.

3) OBJEDNÁVKA MATERIÁLU

Pokud budete s cenou souhlasit, proběhne objednávka žaluzií. Dodání trvá, v závislosti na vytížení dodavatele, až 3 týdny. Standardní doba je 14 dní. Termín bude upřesněn po vytvoření objednávky. Závoz zboží je každý čtvrtek.

4) MONTÁŽ

V momentě, kdy mi vaše žaluzie dorazí, vás kontaktuji, a dohodneme se na termínu montáže. Doba montáže závisí na množství žaluzií, které se budou instalovat.

5) PLATBA

Nejméně oblíbená část pro zákazníka. Platba je možná hotově, převodem a nebo pomocí QR kódu.

a nžaluzie rolety sítě proti hmyzu látkové rolety horizontální žaluzie střešní rolety vertikální žaluzie vertikální rolety Mladá Boleslav žaluzie Bakov nad Jizerou žaluzie Jičín žaluzie Nymburk žaluzie Sobotka žaluzie Mnichovo Hradiště žaluzie Libáň žaluzie Benátky nad Jizerou žaluzie Poděbrady žaluzie Dětenice žaluzie Kosmonosy