SÍTĚ PROTI HMYZU

Sítě proti hmyzu vás ochrání před otravnými mouchami i dotěrnými komáry. Sítě se běžně instalují, v případě plastových oken, do větraček. Barva rámu sítě se dá přizpůsobit vašim požadavkům. Běžně dodávané barvy jsou bílá a tmavě hnědá. Barva se dá sladit s barvou vašich oken, například imitace dřeva.

SÍTĚNÉ DVEŘE

Další variantou jsou je sítěné dveře. Dveře se dodávají se samozavíracími panty, madly z obou stran a odkopovou příčkou, kterou oceníte zvláště s plnýma rukama. Dveře se kotví do dveřního rámu. Dveře je možné přizpůsobit barvě vašich oken či dveří.

Hraniční rozměry sítě proti hmyzu: 30cm x 30cm (š x v) a 200cm x 200cm (š x v)

Hraniční rozměry sítěných dveří: 60cm x 140cm (š x v) a 150cm x 240cm (š x v)

Pokud máte zájem o sítě proti hmyzu, použijte KONTAKTNÍ FORMULÁŘ nebo přejděte do sekce KONTAKTY a vyberte si jinou možnost.

A jak to celé probíhá?

1) KONTAKTUJTE MĚ

Nejrychlejší je použití KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE zde na stránkách. Můžete napsat i z vašeho emailu a nebo zavolat. Více v sekci KONTAKTY. Mapa mé působnosti je zde. Pokud mě na telefonu nezastihnete, napište SMS nebo email a já vás kontaktuji v co nejkratší možné době.

2) OSOBNÍ SCHŮZKA

Dohodneme si termín a místo. Já přijedu k vám a zaměřím vše potřebné. Vy si zatím vyberete produkt, barvu, provedení. Ještě v tentýž den (standardně večer) se dozvíte cenu, která bude konečná.

3) OBJEDNÁVKA MATERIÁLU

Pokud budete s cenou souhlasit, proběhne objednávka sítí. Dodání trvá, v závislosti na vytížení dodavatele, až 3 týdny. Standardní doba je 14 dní. Termín bude upřesněn po vytvoření objednávky. Závoz zboží je každý čtvrtek.

4) MONTÁŽ

V momentě, kdy mi vaše sítě dorazí, vás kontaktuji, a dohodneme se na termínu montáže. Doba montáže závisí na množství sítí, které se budou instalovat.

5) PLATBA

Nejméně oblíbená část pro zákazníka. Platba je možná hotově, převodem a nebo pomocí QR kódu.

.