Pro získání více informací o jednotlivých produktech, prosím, přejděte na jeden z odkazů níže.

LÁTKOVÉ ROLETY

LÁTKOVÉ ROLETY DO STŘEŠNÍCH OKEN

VERTIKÁLNÍ ŽALUZIE

Pokud máte zájem o látkové rolety, vertikální žaluzie nebo rolety do střešního okna, použijte KONTAKTNÍ FORMULÁŘ nebo přejděte do sekce KONTAKTY a vyberte si jinou možnost.

A jak to celé probíhá?

1) KONTAKTUJTE MĚ

Nejrychlejší je použití KONTAKTNÍHO FORMULÁŘE zde na stránkách. Můžete napsat i z vašeho emailu a nebo zavolat. Více v sekci KONTAKTY. Mapa mé působnosti je zde. Pokud mě na telefonu nezastihnete, napište SMS nebo email a já vás kontaktuji v co nejkratší možné době.

2) OSOBNÍ SCHŮZKA

Dohodneme si termín a místo. Já přijedu k vám a zaměřím vše potřebné. Vy si zatím vyberete produkt, barvu, provedení. Ještě v tentýž den (standardně večer) se dozvíte cenu, která bude konečná.

3) OBJEDNÁVKA MATERIÁLU

Pokud budete s cenou souhlasit, proběhne objednávka rolet. Dodání trvá, v závislosti na vytížení dodavatele, až 3 týdny. Standardní doba je 14 dní. Termín bude upřesněn po vytvoření objednávky. Závoz zboží je každý čtvrtek.

4) MONTÁŽ

V momentě, kdy mi vaše rolety dorazí, vás kontaktuji, a dohodneme se na termínu montáže. Doba montáže závisí na množství rolet, které se budou instalovat.

5) PLATBA

Nejméně oblíbená část pro zákazníka. Platba je možná hotově, převodem a nebo pomocí QR kódu.

.

žaluzie rolety sítě proti hmyzu látkové rolety horizontální žaluzie střešní rolety vertikální žaluzie vertikální rolety Mladá Boleslav žaluzie Bakov nad Jizerou žaluzie Jičín žaluzie Nymburk žaluzie Sobotka žaluzie Mnichovo Hradiště žaluzie Libáň žaluzie Benátky nad Jizerou žaluzie Poděbrady žaluzie Dětenice žaluzie Kosmonosy